Av Tüfeği
Av Tüfeği Tamiri Hakkında
Av tüfeği işleme

"Av tüfeği tamiri fazlasıyla bilgi birikim ve tecrübeyi gerektirir .Ateşli silah olması sebebiyle yapılacak ufak hatalar affedilmez sonuçlar doğuracaktır .

Firmamız bilinçli tecrübeli ustalarıyla hataya yer vermeden titiz çalışmayla gereken bakım ve tamiratları mantıklı müşteri isteği doğrultusunda orjinaline uygun yapmaktadır "

- Mustafa Gödüş

Gravür İşleme
Çalışmalarımız
Her türlü yerli ve Avrupa tüfeklerin tamir bakım ve onarımı yapılır Firmamız yeni tüfekler sunmanın yanında, avcı arkadaşlarımız ve tüfek severlerin mevcut tüfeklerin bakımını ve gerektiğinde onarımını da yapmaktadır.Tamir departmanımız üç ana başlıkta hizmet vermektedir;
  • Kundak İmalatı: Avcı ve atıcıların mevcut kundaklarının beklentilerini karşılamaması veya herhangi bir sebep ile kullanılamaz duruma gelmesi durumunda firmamıza sipariş vererek tüfeklerine tam uyumlu, istenirse kendilerine özel ölçü ve formlarda yeni kundaklarını temin edebilirler. Kundaklarımızın tümü kaliteli ceviz ağasından yapılmakla birlikte isteyen arkadaşlarımız numaralı seçme ceviz ağaçlarından kundaklara da sahip olabilirler.(2-3-4-5 numara)
  • Kaplama : Tüfeklerin kaplamalarında meydana gelen bozulmalar sonucu meydana gelen paslanmalara en kısa sürede müdahale edilmesi gerekmektedir. Firmamız tüfek severlere siyah ve beyaz krom kaplama(çelik bölümler için) ve eloksal kaplama (alüminyum bölümler için) hizmeti vermektedir.
  • Tamir : Av tüfeklerinin herhangi bir sebeple deforme olan veya kırılan parçaları orijinal numuneye bağlı kalınarak firmamızda üretilir.
Av Tüfeği Gravür
AvTüfeği Tamiri
Avcı Tüfegi
Avcı
Gravür İşleme